Najlepsze sterydy na siłę i masę

Polecane sterydy na siłę i masę

Przyjmując sterydy, bodybuilderzy i sportowcy zazwyczaj chcą osiągnąć jeden z dwóch celów (albo oba naraz) – zbudować odpowiednią masę mięśniową lub zyskać energię, siłę do treningów. Dzięki anabolikom można zrealizować oba te cele w pożądanym stopniu. Ważne jednak, by wiedzieć, jakie są sterydy najlepsze na siłę, a które są najlepsze sterydy na masę. Jeśli i Ty chcesz to wiedzieć – przeczytaj poniższy artykuł. Wskazujemy w nim najpopularniejsze środki, jakie pomagają osiągnąć wymarzone rezultaty.

Najlepsze sterydy na siłę – które?

SAA zasadniczo nie działają jednotorowo. Oba zawsze wpływają na masę, jak i na siłę. Kwestia balansu działania – istnieją najlepsze sterydy na siłę, dostarczające dużo energii przy mniejszym przyroście muskulatury, a z drugiej strony można wyróżnić też najlepsze sterydy na masę, jakie gwarantują zawsze duży wzrost wagi i budowę mięśni, ale dostarczają trochę „pary”.

W tym miejscu skupimy się na tych pierwszych. Do najpopularniejszych środków na wzrost siły zalicza się oxandrolon. Substancja ta, sprzedawana pod nazwą Anavar, należy do najchętniej wykorzystywanych anabolików, gwarantujących dużo energii do treningów przy minimalnym wzroście masy mięśniowej. Z racji hepatotoksyczności trzeba wdrożyć kurację osłonową, chroniącą wątrobę.

Omawiając najlepsze sterydy na siłę, nie można zapomnieć o stanazololu. Preparat sprzedawany pod nazwą Winstrol (pieszczotliwie nazywany „winkiem”) zapewnia skokowy wzrost siły. Z drugiej strony pomaga budować suchą masę mięśniową, więc jeśli planujesz zwiększyć efektywność mięśni, jak i je wyrzeźbić – zdecydowanie będzie to dobry wybór dla Ciebie. Pamiętaj, że jest dość toksyczny, więc trzymaj się zalecanych na opakowaniu dawek!

Warto pomyśleć też o stosowaniu propionatu testosteronu. Ten „krótki” testosteron doskonale nadaje się do budowy suchej masy, ale przede wszystkim gwarantuje bardzo duży przyrost siły i energii. Dlatego chętnie sięgają po niego sportowcy z różnych dyscyplin, w tym biegacze, kolarze, a także osoby uprawiające sztuki walki.

Poznaj najlepsze sterydy na masę

Poznałeś najlepsze sterydy na siłę. Pora, abyś dowiedział się o tym, jakie są najlepsze sterydy na masę! Najpowszechniej używany jest metanabol, o nazwie handlowej Dianabol. Jako pochodna metylotestosteronu zwiększa poziom azotu w organizmie, znacznie zwiększając masę mięśniową. Jednocześnie redukuje obecność kortyzolu, więc dobrze wpływa na nastrój.

Znakomity wybór stanowi też boldenone undecylenate. Charakteryzuje go silne działanie anaboliczne, a z drugiej strony – ma znikome efekty uboczne. Cechuje się niewielką toksycznością. Dużą zaletę stanowi fakt, że pomaga budować czyste mięśnie, z minimalną retencją wody w nich.

I w końcu, jeśli wymieniamy najlepsze sterydy na masę, to trzeba koniecznie wspomnieć o oxymetholonie, sprzedawanym pod nazwą Anapolon. Popularny głównie wśród doświadczonych kulturystów i przeznaczony przede wszystkim dla nich. Pomaga szybko i skutecznie zbudować mięśnie, ale z drugiej strony ma jeden istotny minus – zatrzymuje dość sporo wody w organizmie.

Sprawdzone sterydy na siłę i na masę

Sięgając po sterydy, warto wyznaczyć sobie konkretny cel. Zależy Ci na zbudowaniu efektownej sylwetki koksa o potężnych mięśniach? Czy bardziej wolisz iść w siłę? To ważne, by sobie odpowiedzieć na te pytania, gdyż od nich zależy to, jakie środki wybierzesz. Powyżej mogłeś dowiedzieć się więcej o najlepszych SAA na masę oraz na energię. Nie zmienia to faktu, że jest ich znacznie więcej. Te wspomniane wyżej należą po prostu do najpowszechniej używanych i pozytywnie opiniowanych przez wielu sportowców i kulturystów.

 

Ocena: 2.9/5

Views: 2397