Najlepsze sterydy dla kobiet

Polecane sterydy dla kobiet

Kiedy zwykle myśli się o anabolikach, w wyobraźni pojawiają się obrazy napakowanych mężczyzn, zdolnych do podnoszenia największych ciężarów. Czy jednak tylko panowie mogą je przyjmować? Otóż nie! Sterydy dla kobiet są coraz powszechniejszym rozwiązaniem. Pozwalają wypracować wymarzoną sylwetkę i przekraczać kolejne bariery w treningach. Wiele jednak zależy od doboru właściwych środków. Jakie sterydy dla kobiet są najlepsze? Czy każda z pań może przyjmować je w dowolnych dawkach? Jeśli nurtują Cię podobne pytania – przeczytaj poniższy artykuł!

Jakie sterydy powinny przyjmować kobiety?

Warto podkreślić, że nie wszystkie środki dostępne na rynku to sterydy dla kobiet – niektóre bowiem mogą przynieść szereg niepożądanych konsekwencji, w tym wykształcenie się cech męskich przy jednoczesnym zaniku żeńskich atrybutów. Jakie preparaty zaś należą do zalecanych? Przyjrzyjmy im się.

Sterydy dla kobiet – wybierz najlepsze środki

Anavar dla kobiet

Na pierwsze miejsce wysuwa się przede wszystkim Anavar, czyli oxandrolon. To, co go wyróżnia wśród innych środków tej klasy, to wysokie bezpieczeństwo przyjmowania i względnie łagodne skutki uboczne przy jednocześnie wysokiej skuteczności. Ma niskie działanie androgenne, co w przypadku pań jest wysoce pożądane. Zaleca się, by dawkę rozpocząć od około 5 do 10 mg – nawet przy tak niewielkiej ilości dostrzega się duży wzrost wydajności organizmu w czasie treningów.

Winstrol dla kobiet

Inny środek, jaki warto wziąć pod uwagę, to Winstrol w tabletkach. Dostępny ten  spalacz tłuszczu daje też szereg innych korzyści, w tym m.in. utwardzenie sylwetki. Należy jednak zwrócić uwagę, że środek ten cechuje się wyższą toksycznością. Dlatego dawki powinny być minimalne (nie więcej niż 10 mg dziennie). Należy pić również dużo wody, gdyż środek ten wyciąga ją z mięśni i obciąża wątrobę.

NPP dla kobiet

Sporą popularnością cieszy się fenylopropionian nandrolonu, nazywany także NPP. Durabolin (to jego nazwa handlowa) to sterydy dla kobiet wywołujące powolny, stabilny przyrost suchej masy mięśniowej. Zaleca się, aby przyjmować nie więcej niż 50 mg na tydzień, czyli około 25 mg co 3 dni.

Clenbuterol dla kobiet

Panie, decydujące się na używanie takich środków, powinny zwrócić uwagę na skuteczny spalacz tłuszczu, jakim jest Clenbuterol w tabletkach. Ma on jednak pewną wadę, jaka przeszkadza głównie paniom – może wywoływać drgawki rąk, przez które po prostu trzeba przejść. Kluczowy więc jest sposób ich przyjmowania. Istnieją dwie metody:

  • 2 dni przyjmowania, 2 dni bez zażywania,
  • 2 tygodnie stosowania, 2 tygodnie wyłączenia.

W efekcie jednak zyskuje się nie tylko silne spalanie tłuszczu, ale i lepsze natlenienie organizmu.

Primobolan Depot dla kobiet

W końcu też nie można zapomnieć o methenolone enanthate, czyli o Primobolanie Depot. Jego główną zaletę stanowi brak konwersji do estrogenów. Nie zatrzymuje także wody w organizmie, przy czym zapewnia przyrost najwyższej jakości masy mięśniowej. Za wadę poczytuje się wolne działanie, ale skuteczność i znikome skutki uboczne (przy dawce od 50 do 100 mg przez cykl około 10 tygodni) skłaniają, by chętniej z niego korzystać.

Wybierz najlepsze sterydy dla kobiet!

Stawiając na sterydy dla kobiet, należy przede wszystkim pamiętać o odpowiednim dawkowaniu. Trzymanie się bezpiecznych ilości preparatów może skutecznie zniwelować ryzyko występowania efektów ubocznych, takich jak zwiększone owłosienie ciała, obniżenie głosu czy zanik cech kobiecych. Warto w takich wypadkach zasięgnąć również opinii bardziej doświadczonych kulturystów i kulturystek. Na pewno też należy używać sterydów z bezpiecznego źródła. A jeśli planujesz intensywne treningi, zależy Ci na tym, aby wyrzeźbić efektowne ciało, zbudowane z silnych i estetycznych mięśni – przejrzyj ofertę, jaką przygotował nasz sklep. Mamy duży wybór sterydów, idealnych także dla pań.

 

Ocena: 4/5

Views: 2243